Mean Well
LED Power Supplies 20V 4.8A 96W Active PFC Function
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
Other
Data Sheet
Negotiable
Other
Negotiable
Mean Well
LED Power Supplies
LED Power Supplies 15V 5A 75W Active PFC Function
LED Power Supplies 24V 4A 96W Active PFC Function